Kategorie
  Nowości
  Informacje
  Polecamy
  Bestsellery

  KOPALNIA SOLI PAKISTAN KHEWRA hurtownia lamp solnych z Pakistanu

  Oryginalne solne lampy z Pakistanu hurtownia i sklep internetowy.

  Lampy solne znane jako "Witaminy powietrza", Kryształy soli są to lampy służące jako najlepszy jonizator powietrza, który zapewnia wiele korzyści zdrowotnych, w tym zwiększenie odporności, poprawia sen i łagodzi migrenę. Lampy te są bardzo korzystne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Lampy kryształowe solne mają podobny efekt do jonizatora. Jednakże naturalna jonizacja nie może być porównywana z jonizatorem powietrza. Jonizator może mieć tylko efekt jonizacji. Jednak, kryształowe lampy solne mają wiele zalet w wielu aspektach, w tym poprawę ogólnej atmosfery pomieszczenia. Jeśli lampa jest obok telewizora lub monitora (nie umieszczaj lampy na górze telewizora lub komputera), jej wpływ, poprzez jej pole elektromagnetyczne, jest w przybliżeniu to strefa około 100-160Hz. Nasze fale mózgowe jednak produkują tylko 8 Hz do częstotliwości rezonansu Schumana. Dlatego ciało jest narażone na działanie do 20 razy wyższe niż wzorców częstotliwości. Konsekwencje tej ekspozycji powoduje nerwowość, bezsenność i brak stężenia lub słabość.  Lampa kryształowa z  soli wiąże jony ujemne z nadmiaru jonów dodatnich. Gdy lampa jest ciepła, pochłania wilgoć i wtedy kryształ będzie wilgotny na powierzchni. Dzięki temu powstaje jon. 

  Miliony lat temu kontynenty zderzyły się, z tych miejsc wciąż pozostaje głęboko w górach dokładnie w Himalajach w Kopalniach soli wymieniony produkt.

  Wiele osób twierdzi, że sól krystaliczna uzdrawia z przeziębienia, usuwa problemy skórne, zaburzenia psychiczne, choroby układu oddechowego, bóle głowy, migreny i wiele więcej. Te lampy solne himalajskie autentyczne są najbardziej wykwintne i naturalnie  wykonane. Lampa kryształowa z soli podgrzewana przyciąga cząsteczki wody z powietrza, tworząc roztwór NaCl i H20. Sód jest to jon dodatni i chlorków, jonów ujemnych. Wodór charakteryzuje się jako ujemny dwuczęściowy, przy czym tlen jest to dodatnio naładowany jon. Jony te tworzą reakcję dwóch jonów dodatnich i trzech jonów ujemnych. Produkowany jest wtedy jeden samotny jon ujemny. Ten ujemny jon szuka pierwsze pozytywne jony takie jak kurz lub cząstki bakterii. Jest pozytywny proces redukcji jonów z naszego otoczenia.

  Kryształowe Lampy solne himalajskie mają podobne działanie do jonizatorów powietrza, które są warte około 1000 złotych. Lampy solne himalajskie emitują jony ujemne do otoczenia. Jony ujemne zabijają bakterie, oczyszczają powietrze, zmniejszają promieniowanie wytwarzane przez sprzęty AGD RTV itp. Jony ujemne są naturalne w przyrodzie, szczególnie przed Burzą, gdzie jonizacja powietrza  jest wtedy najczystsza.

  Oceany pokrywają ponad 70% powierzchni Ziemi. Najbardziej niepokojące jest to, że teraz nasze oceany są zanieczyszczone metalami ciężkimi, takich jak rtęć, ołów, kadm i arsen.

  Himalajskie kryształy solne to Lampy wykonane z soli, która pochodzi z oceanów sprzed milionów lat, które były wolne od jakichkolwiek zanieczyszczeń przez człowieka. Sól himalajska to  Starożytna sól morska.

  Himalajskie lampy solne  - dlaczego warto z nich korzystać?

  Na początku 21 wieku, trudno nam sobie wyobrazić życie bez większości urządzeń elektrycznych, to ułatwi nam pracę w biurze, w domu, nawet daję nam rozrywkę. Jednak nie zdajemy sobie sprawy, że są one również źródłem bardzo szkodliwych jonów dodatnich, lub tzw smogu elektrycznego.

  Szkodliwe skutki elektrycznych wyników smogu działają niekorzystnie na pogorszenie stanu powietrza, które następnie negatywnie wpływa na nasz stan fizyczny i emocjonalny.

  Źródła szkodliwych jonów dodatnich to:

  • Monitory komputerowe
  • Odkurzacze
  • Telewizory
  • Kuchenki mikrofalowe
  • Grzejniki elektryczne
  • Dym tytoniowy
  • Suszarki

  Badania naukowe wykazały, że zawartość jonów w środowisku korzystne są dla ludzi powinny wynosić od 1000-1500 / cm3. Badania naukowe wykazały, że stosunek jonów ujemnych do dodatnich powinny wynosić od 1.02 do  0,98 w zamkniętych pomieszczeniach, w których kilka osób pracujących w tym samym czasie, ilość jonów ujemnych może spaść do zaledwie 200 / cm3.

  Pozytywny wpływ jonów ujemnych można doświadczyć podczas wizyty w kopalni soli, nad morzem lub spaceru tuż po burzy.Teraz wiemy, jak ważne jest, aby upewnić się, że szkodliwy wpływ smogu elektrycznego zmniejsza się do minimum w pokojach,mieszkaniach biurach i pomiweszczeniach w których pracujemy.

  Efekt jonizacji powietrza przez sól pochodzi od właściwości fizycznych i składu soli, które to odkryto wiele lat temu. Lampy solne to efekt jonizacji, które  zwiększają się przez ogrzewanie kryształów soli z zainstalowaną wewnątrz lampą oświetleniową. W rezultacie, lampy solne krystaliczne poprawiają  jakość naszego otoczenia i tym samym nasze samopoczucie. Ponadto sól krystaliczna pomaga w leczeniu wielu chorób.

  Bioenergoterapeuci i homeopaci w Europie Zachodniej zalecali lampy solne kryształowe przez dłuższy czas, aby wesprzeć leczenie alergii, układu oddechowego i systemów krwi oraz reumatyzm. Ze względu na ich kolor są również stosowane w terapii kolorem czyli chromoterapii ich kojące światło pomaga osobom cierpiącym na bezsenność.

  Więc lampy solne kryształowe to produkt, który warto mieć w każdym domu.


  Miejsca do używania lampy solnej:

  • W biurze
  • przy komputerze
  • Podczas masażu i medytacji
  • Palarnie
  • w miejscu pracy
  • dziecięca sypialnia
  • Gdziekolwiek chcesz aby jakość powietrza była poprawiona
  • Gdziekolwiek chcesz stworzyć spokojną i relaksującą atmosferę
  • Gdziekolwiek chcesz, aby cieszyć się pięknem lamp soli krystalicznych

   

  Koszyk
  ...jest pusty

  Promocje
  Ostatnio przeglądane
  Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  Newsletter
  Statystyki
  Produktów: 121
  Kategorii: 9
  Odwiedzin: 373460
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.